Stipendije za drugo dete

Podržavamo i ohrabrujemo buduće studente bez jednog ili oba roditelja kroz dodatne popuste na cenu školarine. Takođe, ukoliko iz jedne porodice studije upisuju dvoje dece (na istu ili različite godine i programe studija), za drugo dete obezbeđujemo stipendiju.

Ove mogućnosti ostvarujemo u skladu sa ciljevima strateškog razvoja Škole i principima društveno odgovornog poslovanja, opšte ljudske solidarnosti i razumevanja vremena i ekonomskih ograničenja savremenog društva.

Želimo da stvaramo šanse za vredne đake i studente koji imaju ograničene ekonomske i druge resurse a pokazuju značajan interes i uspeh u studiranju naših programa.

Za više informacija o ovim pogodnostima kontaktirajte nas telefonima (i vikendom) ili elektronskom poštom (24/7).

Obrazac elektronske pošte

Popunite priloženu formu i kontaktirajte nas!

Vaše ime:*
Vaš E-mail:*
Tekst Vaše poruke:
Sigurnosni kod: Ukucajte karaktere koje vidite: