ZUOV akreditovao naš program

Program stručnog usavršavanja pedagoškog osoblja u predškolskom, osnovnom i srednjem obrazovanju pod nazivom “Komunikacija – najbolja informacija” odobren je za izvođenje od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja.

Cilj ovog programa, koji je razvijen na našoj Školi pod vođstvom prof. Bobana Tomića, jeste da razvije i ojača komunikacijske kompetencije pedagoškog osoblja za višesmerno unutrašnje i spoljašnje komuniciranje u pedagoškoj praksi. Obim programa je 16 radnih sati tokom dva dana realizacije. Program može pohađati nastavno i nenastavno osoblje u predškolskom, osnovnom i srednjem obrazovanju, bez obzira na predmetnu nastavnu oblast i vrstu škola.

Realizacija programa biće sprovođena tokom naredne tri godine na teritoriji cele Srbije u saradnji sa regionalnim centrima za stručno usavršavanje, predškolskim, školskim ustanovama i drugim zainteresovanim organizacijama i pojedincima.

Informacije i prijave učešća mogu se dobiti sledećim kontaktima:

Email: viskom@viskom.ac.rs