Dobro medijsko obrazovanje
Dobro medijsko obrazovanje treba da sadrži pored osnovnih teorijskih predmeta i saznanja i dobru praksu i praktičnu nastavu jer su novinarstvo i mediji pre svega zanat, a zanat se najbolje uči u praksi. Kombinacija teorijskih i praktičnih znanja daje dobrog novinara, a to možete steći ovde – na Visokoj školi za komunikacije!
Dušan Hadži Nikolić, reporter Al Jazeera Balkans, Beograd
Teorija kombinovana praksom
Teorija koju ćete učiti na Visokoj školi za komunikacije ukombinovana sa praksama, koje će vam obezbediti bolje razumevanje teorije će vas sigurno kvalifikovati da svakim danom postajete sve bolji i uspešniji komunikolog ili kulturolog.
Katarina Rajković, Account, Leo Burnett Belgrade
Studije koje tek dolaze
Tako učimo da se argumentovano borimo za svoje stavove, ukrstimo ih sa drugima, da slušamo i čujemo druge, da poštujemo različitost i iz tog procesa usvojimo najbolje. Ujedno, vežbamo i javni nastup, oslobađamo se treme.
Tamara Tankosić, MA Politikolog Radio – televizija Srbije, Beograd
Škola znanja i slobode
Dr Vladimir Kolarić, Visoka škola za komunikacije, Beograd
Umetnost i tehnička dostignuća
Promene u društvenoj i političkoj stvarnosti iziskuju poznavanje veštine spajanja umetnosti i tehničkih dostignuća. U tom kontekstu, budući studenti Visoke škole za komunikacije moći će da se upoznaju sa konceptima multimedijalnih tehnologija, elektronskog poslovanja i mogućnostima njihove primene u kulturi.
Dr Vesna Milenović, Visoka škola za komunikacije, Beograd